Bu dev video eserin tamamlanmasına katkıda bulunmak ister misiniz?

Hiçbir şey yoktu yalnız o vardı ezel ve ebed sultanı olan Allah...

Her güzellik ve kemal sahibi kendi güzelliğini ve kemalini görmek ve göstermek istemesi  sırrınca sonsuz  güzelliğin ve kemalin sahibi olan Allah da cemalini ve kemalini görmek ve göstermek istedi  ve bu alemi icad etti.

Her bir mahluku nakış nakış  süsledi cemalinin ve kemalinin her türlü tecellisini bu  alemde gösterdi ve seyretmek vazifesini ve şerefini insana yükledi .İşte insanın yaratılışının gayesi ,hikmeti  ve bu aleme gönderiliş vazifesi  bu.

Cenab-ı hakkı tanımak ,cenab-ı hakkı bilmek ve mahlukatta cenabı hakkı görmek.

Her mahluk bir kitap  insanın vazifesi o kitaptaki isim ve sıfatları okumak  her eser bir ayna  insanın vazifesi  o aynada cenabı hakkı görmek  ve cenabı hakkı bilmek…

Birbirinden güzel birçok İslami videoyu yüksek kalitede hazırlayıp, ücretsiz olarak insanların istifadesine sunan Feyyaz bilişim ve yayıncılık hizmetlerinden dev bir proje!!! “Her şey Onu anlatıyor!!!”

En güzel isimlerin sahibi olan Rabbimizi 99 ismiyle tanıtan, bu isimlerin şu alemdeki tecellisini gösteren ve mahlukata Allah hesabına bakmayı öğreten muhteşem bir çalışma!!!

Her bir isim için özel bir videonun hazırlanacağı ve tamamı 25 saat olacak bu eser HD formatında sizlerin istifadesine sunulacaktır. Her bir ismin manasının öğretildiği, âlemdeki tecellilerinin gösterildiği ve o isme karşı vazifelerimizi anlatan emsalsiz bir eser!!!

Bizler sizleri, şimdiye kadar hiç yapılmamış bu büyük bir projeye destek vermeye ve Allah’ın güzel isimlerine hizmet etmeye davet ediyoruz. Kıyamete kadar insanlar seyrettikçe sizlere sevap kazandıracak ve Rabbimizin rızasına mazhar edecek bu projede siz de yerinizi alın!

Allahım, güzel isimlerin ve yüce sıfatların hürmetine seni tanımak ve tanıtmak isteyen kullarına merhamet et ve bu kudsi hizmete destek olan kullarını rızana mazhar eyle.

Yardım ve destekleriniz için 0216 483 33 34 nolu telefonu arayı bilgi alabilirsiniz. Bağışlarınız için feyyaz.org sitemizi ziyaret edip bağışta bulunabilirsiniz.

Kredi kartı, posta çeki veya eft ile destek olmak için lütfen tıklayın...